Våre ansatte

VALLDAL

  • Vegard Lødøen
    Vegard Lødøen Daglig Leder - Statsautorisert revisor - Autorisert regnskapsfører

    vegard@nordvestrevisjon.no

    Tlf. 70 25 85 70 (sentralbord)
    Mob. 97 67 00 75

    Kontor: Valldal

  • Sverre Hungnes
    Sverre Hungnes Reg. revisor

    sverre@nordvestrevisjon.no

    Tlf. 70 25 85 70 (sentralbord)
    Mob. 95 19 57 35

    Kontor: Valldal / Stranda

  • Linda Lødøen
    Linda Lødøen Revisjonsmedarbeider

    linda@nordvestrevisjon.no

    Tlf. 70 25 85 70 (sentralbord)

    Kontor: Valldal

  • Ellen Marie Rokstad
    Ellen Marie Rokstad Autorisert regnskapsfører og revisjonsmedarbeider

    ellen@nordvestrevisjon.no

    Tlf. 70 25 85 70 (sentralbord)

    Kontor: Valldal

  • Eirik Lødøen
    Eirik Lødøen Autorisert regnskapsfører og revisjonsmedarbeider

    eirik@nordvestrevisjon.no

    Tlf. 70 25 85 70 (sentralbord)

    Kontor: Valldal

SJØHOLT

  • Dag Loe Olsen
    Dag Loe Olsen Reg. revisor - Autorisert regnskapsfører

    dag@nordvestrevisjon.no

    Tlf. 70 25 85 70 (sentralbord)
    Mob. 94 81 15 90

    Kontor: Sjøholt

     

  • Kristin V. Braute
    Kristin V. Braute Regnskapsmedarbeider

    kristin@nordvestrevisjon.no

    Tlf. 70 25 85 70 (sentralbord)

    Kontor: Sjøholt

  • Petter Gustafsson
    Petter Gustafsson Autorisert regnskapsfører og revisjonsmedarbeider

    petter@nordvestrevisjon.no

    Tlf. 70 25 85 70 (sentralbord)

    Kontor: Sjøholt

  • Lyudmyla Samoylenko
    Lyudmyla Samoylenko Regnskapsmedarbeider

    myla@nordvestrevisjon.no

    Tlf. 70 25 85 70 (sentralbord)

    Kontor: Sjøholt